Współpraca ze środowiskiem lokalnym

Nasze przedszkole czynnie współpracuje ze środowiskiem lokalnym np. z takimi instytucjami, osobami jak: Państwowa Komenda Straży Pożarnej, Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świebodzinie,  Komenda Powiatowa Policji w Świebodzinie, Świebodziński Dom Kultury, Związek Nauczycielstwa Polskiego, Związek Nauczycielstwa Polskiego Sekcja Emerytów, Urząd Miejski w Świebodzinie, Nadleśnictwo w Świebodzinie, Biblioteka Publiczna w Świebodzinie, Polski Czerwony Krzyż Zarząd Lokalny w Zielonej Górze, Polski Czerwony Krzyż Oddział Lokalny w Świebodzinie, Ośrodek Pomocy Społecznej w Świebodzinie, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Świebodzinie, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 i nr 2 w Świebodzinie, Publiczne Przedszkole nr 6 w Świebodzinie, Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Świebodzinie, Lokalne firmy, przedsiębiorstwa i osoby prywatne, mgr Radosław Cieśla - Ratownik medyczny..

Opracowanie własne